כנס עולמות 2016

סגל הכנס

הנהלת הכנס
הדס נבנצל מנהלת הכנס manager@olamot-con.org.il
הלה הראל עוזרת מנהלת הכנס
נעמה פרידמן אחראית מנהלה ובטיחות
רוני קרופניק עוזרת אחראית מנהלה ובטיחות
תחום התוכן
אלה פאיניצקי מנהלת תוכן lectures@olamot-con.org.il
ענת גרובין עוזרת מנהלת תוכן
עינת סיטרון עוזרת מנהלת תוכן
חגית וינר אחראית תוכן ילדים – הוביטון
תמי קיס פפו אחראית תוכן ילדים ונוער
אור רוזנבלט אחראית הפקות מקור
דניאל רז רוטשילד צוות הפקת תוכן
עדן הר דגן צוות הפקת תוכן eden.h@olamot-con.org.il
חן דאי צוות הפקת תוכן
ענת קרסילשצ'יקוב צוות הפקת תוכן
סילביה טמבורו צוות הפקת תוכן
תומר מיכאל אחראי חומרי הקרנה screening@olamot-con.org.il
דותן צור  אחראי פיילוטים
רמי שלהבת עורך תוכן
בר פישביין מנהלת תחרות הסיפורים
תחום השיווק
הילה אלוני מנהלת תחום השיווק marketing@olamot-con.org.il
אורן קפלן אחראי תוכן אתר
מרק גודובסקי אחראי פייסבוק
עומר להב אחראי טוויטר
חננאל לבנה אחראי דוכנים yarid@olamot-con.org.il
אלה פאליק עוזרת אחראי דוכנים
שחר בר עוזר אחראי דוכנים
בנימין שאמא מנהל תחרות הצילום
ענבל לוי עוזרת מנהל תחרות הצילום
פז ניומן אחראי צוות תיעוד
צוות המחשוב
דמיאן הופמן אחראי מחשוב
גליה בהט אחראית אתר
אלי בויום אחראי מערכת הגשת התוכן
ערן הרץ תוכנת הכרטיסים
דניאל הרשקוביץ אחראית תמיכה טכנית
יוסף ורד תמיכה טכנית
מיכל טננברג תמיכה טכנית
תחום הלוגיסטיקה
נעם שוורץ אחראית לוגיסטיקה olamot.logistics@gmail.com
סיוון קוטיק עוזרת אחראית לוגיסטיקה
טל גולדמן  עוזר אחראית לוגיסטיקה
ניב חיים אחראי הקמה ופירוק
ברק רוזנפלד אחראי משמרת
נעם פלאם אחראית משמרת
נגה דיאמנט אחראית משמרת
 תומר גרצמן אחראי משמרת
אלון לוי חובש
יהושוע ישר חובש
מעין גיל אחראית צוות טכני
מעיין גוטרמן עוזרת אחראית צוות טכני
תומר שפיר עוזר אחראית צוות טכני
עמית איתן אחראית פונדק
שונית משיח אחראית צוות לילה
ניב עקיבא צוות לילה
מעיין קופלבצקי צוות לילה
תחום העיצוב
שלי שחף מעצבת גרפית
קסם ברקוביץ' עיצוב גרפי
 ברק ברודו עיצוב אתר
תחום הכספים והמכירות
לימור נעמן מנהלת תחום הכספים
חרות ישלח מנהלת תחום מכירות
לימור נעמן מנהלת קופות
מעין שיר עוזרת מנהלת קופות
גליה פרנק אחראית קופה
רייצ'ל שפרעם אחראית קופה
מיקה לניר אחראית קופה
גל קפון אחראית מודיעין
טל רביץ מנהלת דוכן היד השנייה
דניאל שוורץ עוזר מנהלת דוכן היד השנייה
מתן קליינמן עוזר מנהלת דוכן היד השנייה
אלמוג טרטוט עוזרת מנהלת דוכן היד השנייה
ארז בר טוב אחראי דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה
גל ברקאי אחראי דוכן קהילת טולקין הישראלית
תחום כוח האדם
אלעד אייזן מנהל כוח אדם olamot.manpower@gmail.com
מעיין רכטמן עוזר מנהל כוח אדם
דרור רייף צוות כוח אדם
ענבר שיפרין צוות כוח אדם
מקרינים
אלעד נוי צוות הקרנה
ברק איטקין צוות הקרנה
גל בליברג צוות הקרנה
דשה ביצ'נקו צוות הקרנה
זאב אימבר צוות הקרנה
טל רובין צוות הקרנה
יובל הרדוף צוות הקרנה
ירון איטקין צוות הקרנה
כליל ליפשיץ צוות הקרנה
מעין רתם צוות הקרנה
ענבר נוי צוות הקרנה
תומר דוד צוות הקרנה
תומר מיכאל צוות הקרנה